Podpora fóra ForumCzech
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hledat
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Similar topics
    Poslední téma
    » I am back
    Problem s nazvom uvodnej karty (stranky) fora EmptySun 23 Jan - 3:50 pro K7BO

    » Zrušení vyhazování z chatboxu
    Problem s nazvom uvodnej karty (stranky) fora EmptyThu 17 Dec - 16:50 pro TheEilag

    » Problem s nazvom uvodnej karty (stranky) fora
    Problem s nazvom uvodnej karty (stranky) fora EmptyWed 26 Feb - 10:58 pro Šťastný

    » Naše pomoc fóru!
    Problem s nazvom uvodnej karty (stranky) fora EmptyMon 24 Feb - 17:01 pro Šťastný

    » شباب
    Problem s nazvom uvodnej karty (stranky) fora EmptyFri 10 Jan - 4:50 pro Za3eM_AlaRaB

    » Help...
    Problem s nazvom uvodnej karty (stranky) fora EmptyFri 22 Nov - 21:51 pro Aligator20

    » Problém s jazykem :( HELP
    Problem s nazvom uvodnej karty (stranky) fora EmptyFri 22 Nov - 21:40 pro Aligator20

    » Problém s přihlášením
    Problem s nazvom uvodnej karty (stranky) fora EmptyFri 22 Nov - 21:35 pro Aligator20

    » Robot
    Problem s nazvom uvodnej karty (stranky) fora EmptyFri 22 Nov - 11:52 pro Aligator20

    Affiliates
    free forum

    Problem s nazvom uvodnej karty (stranky) fora

    3 posters

    Goto down

    Problem s nazvom uvodnej karty (stranky) fora Empty Problem s nazvom uvodnej karty (stranky) fora

    Příspěvek pro makacnafarme Wed 12 Feb - 13:58

    Dobry den,

    Zalozil som si diskusne forum, pricom som nevenoval dostatocnu pozornost jej nazvu. Namiesto slova Makáčik som pouzil slovo Makáč. Po zalozeni stranky som si tento "preklep" vsimol a opravil. napriek tomu sa mi pri zobrazeni uvodnej stranky fora, zobrazi na paneli s názvami kariet karta s povodnym nazvom so slovom Makáč.
    Da sa to este nejako zmenit?

    dakujem za odpoved Smile

    Uz som to vyriesil Smile

    makacnafarme
    EditBoard uživateli

    Poeet p?íspivku : 1
    Registration date : 12. 02. 14

    Návrat nahoru Goto down

    Problem s nazvom uvodnej karty (stranky) fora Empty Re: Problem s nazvom uvodnej karty (stranky) fora

    Příspěvek pro TheEilag Wed 26 Feb - 0:20

    Dobrý den. Dejte odkaz na vaše fórum. Děkuji za pochopení.


    S pozdravem
    TheEilag
    TheEilag
    TheEilag
    EditBoard uživateli

    Male Poeet p?íspivku : 34
    Age : 26
    Localisation : Česká republika, Moravskoslezský kraj
    Registration date : 12. 02. 12

    http://forumczech.com/

    Návrat nahoru Goto down

    Problem s nazvom uvodnej karty (stranky) fora Empty Re: Problem s nazvom uvodnej karty (stranky) fora

    Příspěvek pro Šťastný Wed 26 Feb - 10:58

    Dobrý den,

    Tato platforma pro vzájemnou pomoc je neaktivní, radím vám přejít na fórum podpory, která je stále oficiální a stále aktivní.

    Forumczech není neaktivní platformu, se omlouváme. Po požadavku na obnovení služby žádost nemohl vidět denní světlo. Omlouvám se za zúčastněných genů. Teď má Forumotion.com které geront vaše problémy. Zvu vás na tomto fóru =>Fórum podpory.

    S pozdravem
    Serang
    Šťastný
    Šťastný
    Administrátor
    Administrátor

    Male Poeet p?íspivku : 67
    Registration date : 14. 06. 05

    Návrat nahoru Goto down

    Problem s nazvom uvodnej karty (stranky) fora Empty Re: Problem s nazvom uvodnej karty (stranky) fora

    Příspěvek pro Sponsored content


    Sponsored content


    Návrat nahoru Goto down

    Návrat nahoru

    - Similar topics

     
    Povolení tohoto fóra:
    Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru